
Люк-невидимка під плитку 300х300, прихований люк, алюмінієвий, ревізійний, технологічний, під заповнення
3 444 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: L300
+380 (99) 141-89-63
Viber/TelegramУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люк-невидимка, алюмінієвий, ревізійний, технологічний, під заповнення плиткою, для обслуговування вузлів з обладнанням для басейнів, підвалів, насосних приятків, інших зон.Стандартні габаритні розміри: 200*200, 300*300, 400*400, 500*500, 600*600, 700*700, 800*800 (доглядовий отвір дорівнює габаритному розміру мінус 100 мм) Будь-який не стандартний розмір люка може бути виготовлений упродовж 2 тижнів. Люк має гумову прокладку, яка забезпечує гідроізоляцію й захист від опадів
- Алюмінієва конструкція;
- Без петлі;
- Кришка заповнюється бетоном, керамзитобетоном;
- Має підвищену вантажність і гумовий ущільнювач для шумо-вологоізоляції;
- Призначена для личкування різними типами підлогового покриття: плитка, ламінат, паркет
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Алюміній |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Застосування люка | Під плитку |
| Спосіб відкривання люка | Зсувний |
| Наявність замку | Ні |
| Вага люка | 2.8 кг |
| Колір | Сірий |
| Герметичний | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 300 мм |
| Висота люка | 300 мм |
| Глибина люка | 54 мм |
| Ширина кришки | 295 мм |
| Висота кришки | 295 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | voootvod.com.ua |
- Ціна: 3 444 ₴










