
Люк-невидимка під плитку 500х500, прихований люк, алюмінієвий, ревізійний, технологічний, під заповнення
5 423 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: L500
Люк-невидимка, алюмінієвий, ревізійний, технологічний, під заповнення плиткою, для обслуговування вузлів з обладнанням для басейнів, підвалів, насосних приятків, інших зон.Стандартні габаритні розміри: 200*200, 300*300, 400*400, 500*500, 600*600, 700*700, 800*800 (доглядовий отвір дорівнює габаритному розміру мінус 100 мм) Будь-який не стандартний розмір люка може бути виготовлений упродовж 2 тижнів. Люк має гумову прокладку, яка забезпечує гідроізоляцію й захист від опадів
- Алюмінієва конструкція;
- Без петлі;
- Кришка заповнюється бетоном, керамзитобетоном;
- Має підвищену вантажність і гумовий ущільнювач для шумо-вологоізоляції;
- Призначена для личкування різними типами підлогового покриття: плитка, ламінат, паркет
Підлогові люки-невидимки можна використовувати в перевологих приміщеннях (басейнах, аквапарках). Завдяки надійній конструкції люки здатні витримувати величезну вагу. Прості в монтажі й експлуатації.
Виріб являє собою раму (складовий алюмінієвий профіль завтовшки стінки 4 мм), у пази якої вільно (без петель) поміщається відкривна частина конструкції. Її роль відіграє спеціальний резервуар для заливання бетону (зазвичай, легких марок), на які після монтажу конструкції укладається плитка (або інший різновид підлогового покриття, використовуваного в приміщенні).
Грані посадкового майданчика та кришки такого люка після складання скошені під конус. Тому кришка щільно лягає в посадкове ложе та не залишає щілин і щілин на краях після закриття люка.
Гумовий ущільнювач, по всьому периметру основи люка, дає змогу ізолювати закритувані під люком комунікації від вологи, і водночас перешкоджає появі пилу на поверхні підлоги з люком, ніші. Встановивши такий люк, можна без побоювання проникнення води до комунікацій, мити підлогу водою або застосовувати інші мийні рідини.
Всі люки комплектуються Т-подібною ручкою. У кришці люка є отвір із нарізним з'єднанням. Ручка вставляється в отвір і вгвинчується в нарізне з'єднання.
Краї люка на посадковому майданчику та кришці, видимі на поверхні підлоги після встановлення люка, звужені до мінімально можливої товщини. Це дає змогу люку з міцними та потовщеними гранями, які й далі залишаються непомітними на підлозі після його встановлення.
Люк створює бездоганний зовнішній вигляд і дає змогу інсталювати будь-яке підлогове покриття: камінь, плитка, паркет тощо.
Люки моделі «L500» встановлюються в підготовлений отвір. Спеціальний профіль із додатковими ребрами жорсткості алюмінію й арматурна сітка визначають високу міцність люка та стійкість до корозії.
Заповнення кришки здійснюється замовником після монтажу.
Розміри підлогового люка (для замовлення) — це габаритні розміри зовнішньої монтажної рамки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Алюміній |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Застосування люка | Під плитку |
| Спосіб відкривання люка | Зсувний |
| Наявність замку | Ні |
| Вага люка | 5.72 кг |
| Колір | Сірий |
| Герметичний | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 500 мм |
| Висота люка | 500 мм |
| Глибина люка | 54 мм |
| Ширина кришки | 495 мм |
| Висота кришки | 495 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | voootvod.com.ua |
- Ціна: 5 423 ₴










