
Надставка ACO Self 02102 з полімербетону
5 867 ₴
- В наявності
- Код: 02102
Надставка ACO Self 02102 призначена для монтажу на полімербетонні дощоприймачі Aco Self. Дає змогу встановлювати такі пристрої точкового водовідведення на необхідну глибину, наприклад, нижче рівня промерзання ґрунту. Також чудово підійде для приєднання водостічної труби безпосередньо до дощу. Виготовлений із високоякісного полімербетану, має підвищений запас міцності та зручне кріплення, що дає змогу легко та швидко монтувати на стільник.
ACO Group є світовим лідером у сфері систем водовідведення. Компанія завжди перебуває в близькому контакті з клієнтами для поліпшення лінійки продукції та підвищення якості сервісу. ACO враховує глобальні тенденції зміни клімату в процесі розроблення виробів. Виробничі потужності компанії розподілені по 30 заводів у Німеччині, Великобританії, Чехії, Росії, США, Китаї й Індії.
Переваги надставки на дощож приймач ACO Self 02102:
- дає змогу встановлювати дощоприймач на необхідну глибину;
- виготовлений із високоякісного полімербетону;
- отвір для прямого приєднання водостічної труби;
- висока міцність конструкції;
- зручне кріплення;
- простий і швидкий монтаж;
- надійність;
- довговічність.
Характеристики:
| Тип | Надставка |
| Матеріал | Полимербетон |
| Сумісність | Дощоприймачі Aco Self |
| Колір | Бежевий |
| Довжина, мм | 280 |
| Ширина, мм | 280 |
| Висота, мм | 215 |
| Країна виробництва | Германия |

![]() |
1. Решітка з поцинкованої сталі. 2. Решітка з чавуну. 3. Решітка з неіржавкої сталі. 4. Надставка для встановлення нижче рівня промерзання ґрунту та приєднання водостічної труби. 5. Отвір для водостічної труби DN110. 6. Сміттєзбірник. 7. Корпус дощоприймача. 8. Труба DN110. 9. Посилювальний кант. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ACO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Клас навантаження | В |
| Тип дощоприймача | ДМ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри прямокутного дощоприймача | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал дощоприймача | Полімербетон |
| Покриття | Чавун |
- Ціна: 5 867 ₴





