-70%
Труба водостійка 1 м, кремово-сіра, DN100, REHAU (Німеччина), RAU-PVC 1129
416 ₴
124,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: 146560-001
+380 (99) 141-89-63
Viber/TelegramУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Труба водостійка 1 м, сіра REHAU (Німеччина)
матеріал: RAU-PVC 1129
діаметр — 100
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 100 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Rehau |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип комплектующего | Труба водостічна |
| Матеріал | ПВХ |
- Ціна: 124,80 ₴







