-15%
Патрубок (штуцер) з накидною гайкою AQUAPEX d40 х G2" мм (Іспанія)
1 463 ₴
1 243,55 ₴
- В наявності
- Код: 10510
+380 (99) 141-89-63
Viber/TelegramУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Патрубок (штуцер) з накидною гайкою AQUAPEX d40 х G2" мм (Іспанія)
Матеріал: Харчова латунь
Виробник: Іспанія
Застосовується як з'єднувальний елемент у процесі монтажу трубопроводних систем водопостачання гарячої та холодної води, а також різноманітних систем опалення (тепла підлога, радіаторна)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquapex |
| Країна виробник | Іспанія |
| Матеріал штуцера | Латунь |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Діаметр різьблення | 2" |
| Умовний прохід | 40 мм |
| Основні | |
| Матеріал згону | Бронза |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Мінімальна робоча температура | 1 град. |
| Перетин труби | Кругле |
| Тип матеріалу труби | Зшитий поліетилен |
| Внутрішній діаметр | 63 мм |
- Ціна: 1 243,55 ₴


