-28%
Надставний елемент із гідроізоляційним полімербітумним полотном
7 409 ₴
5 334,48 ₴
- В наявності
- Код: HL65H
+380 (99) 141-89-63
Viber/TelegramУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надставний елемент із гідроізоляційним полімербітумним полотном і ущільнювальним гумовим кільцем, заввишки 345 мм, застосовується для герметичного з'єднання з гідроізоляцією на основі бітуму, а також із покрівельною лійкою на плоских утеплених покрівлях під час наявності пароізоляції
Будівельний захист під час монтажу в комплекті
Зазвичай використовується для водовідведення з покрівлі з двома й більш рівнями гідроізоляції
Технічні характеристики
| Матеріал | PP |
| Розмір | d 125 mm |
| EAN (штрих-код) | 9003076800650 |
| Висота монтажу | 300 mm |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hutterer & Lechner |
| Країна виробник | Австрія |
| Габаритні розміри прямокутного дощоприймача | |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 300 мм |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліпропілен |
- Ціна: 5 334,48 ₴



