-15%
Трап для душу з решіткою під плитку MCH C425XL Neptun, із сухим сифоном, DN50 (Чехія)
3 095 ₴
2 630,75 ₴
- В наявності
- Код: C425XL
+380 (99) 141-89-63
Viber/TelegramУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
C425XL - двокорпусний трап із решіткою під плитку та сухим сифоном для душових, готелів, санвузлів та котелень.
Решітка під плитку - робить ваш трап стильним і непомітним.
Не турбуйтесь про запахи з каналізації у вашому приміщенні - трапи MCH C425XL з сифоном "Нептун" забезпечують надійний захист навіть після висихання води. Ідеальний вибір для готелів, гостьових санвузлів та котелень.
Особливості:
- Рекомендовані для готелів, гостьових санвузлів, котелень.
- Різні різновиди фланців для зручної гідроізоляції підлоги.
- Спеціальний фартух (Арт. 391/1) для створення гідроізоляційного шару (докуповується окремо).
- Можливість регулювання висоти монтажу +/- 56 мм.
- Можливість збільшення монтажної висоти за допомогою вставного елемента (Арт. 389/9 - продається окремо).
- Грати: Виготовлені з полірованої нержавіючої сталі товщиною 1,5 мм, що забезпечує привабливий зовнішній вигляд і довгий термін служби. Внутрішній нахил решітки піднімає прохідну пастку та покращує збирання води з поверхні підлоги.
Технічні характеристики:
- Матеріал: Модифікований поліпропілен.
- Максимальна температура: 70 °С.
- Клас навантаження: К3 (до 300 кг).
- Сертифіковано згідно з EN 1253-1.
- Термін служби: 25 років.
Габарити та параметри:
- Довжина: 12,2 см
- Ширина: 12,2 см
- Фланець: Є
- Висота монтажу: 8,8-16,9 см.
- Випуск: Ду 50
- Максимальна температура: 70 ° С
- Матеріал корпусу: поліпропілен
- Матеріал грат: Нержавіюча сталь/Пластик.
- Клас навантаження: К3 (до 300 кг)
-
Підключення: вертикальне
- Виробник: MCH Chudej (Чехія)
Створіти стильний зовнішній вигляд свого приміщення - допоможе трап MCH C425XL з гратами під плитку. Надійний захист від проникнення неприємних запахів із каналізації - забезпечить унікальний сухий сифон поплавкового типу "Нептун".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MCH |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип сифона | Комбінований |
| Матеріал сифона | Пластик |
| Монтаж | В пол |
| Швидкість зливу | 35 літр/хв |
| Діаметр зливу | 50 мм |
| Максимальна температура робочого середовища | 70 град. |
| Колір | Сірий |
| Вага | 0.52 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 125 мм |
- Ціна: 2 630,75 ₴











