
Дощоприймач 500*500 вуличний з решіткою з пластику, навантаження A-15
9 900 ₴
- В наявності
- Код: ДПК-500
Дощоприймач 500*500 вуличний з решіткою з пластику, навантаження A-15
До комплектації вуличного дощоприймача можна придбати кошик з оцинкованої сталі, який ефективно запобігає засміченню дощівника, забезпечуючи нормальний відвід води та запобігаючи накопиченню сміття.
-
Матеріал корпусу: пластик
-
Матеріал решітки: пластик
-
Розмір:543x543x524
-
Довжина, мм: 543
-
Навантаження: 300 кг
-
Висота, мм: 524
-
Одиниця виміру: шт.
-
Класи навантаження: A15
-
Матеріал: пластик
-
Застосування: весели, балкони, присадибні ділянки, автомобільні стоянки
-
Дощоприймач має можливість приєднання до труб 50, 75, 110, 160 діаметра.
Дощоприймачі призначені для локального (точкового) водозбору з поверхні, а також із дахів будинків у разі приєднання водостічної труби. Дощоприймачі виготовлені з адаптованого пластику. Дощоприймач може додатково комплектуватися кошиком для збирання сміття. За потреби можна нарощувати висоту дощів приймачів, встановлюючи їх один на одного. Дощоприймачі комплектуються решітками з нержавійки, оцинкованої сталі та пластику. Зливні водовідводи зберігають зовнішні стіни будівель сухими, запобігають утворенню вологи, негігієнічних випарів, моху та линя.
Рекомендуємо! Надійність герметизації та склеювання з іншими елементами системи водовідведення й прилеглою поверхнею забезпечить однокомпонентний герметик.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VODALAND |
| Країна виробник | Україна |
| Клас навантаження | З |
| Матеріал дощоприймача | Пластик |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри прямокутного дощоприймача | |
| Довжина | 543 мм |
| Ширина | 543 мм |
| Висота | 500 мм |
| Комплектація | |
| Корпус дощоприймача | Так |
| Решітка дощоприймача | Так |
| Кошик для збору сміття | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Чавун |
- Ціна: 9 900 ₴





