-15%
Дощоприймач MCH 325 As (Чехія) вертикальний із додатковою решіткою, сірий колір
1 219 ₴
1 036,15 ₴
- В наявності
- Код: 325Es+334/5
Ця модель решітка 325 Аs — додатково укомплектована пластиковою решіткою 123*123 мм, для збирання зливних вод із відстібки.
Пропускна здатність — 390 л/хв
Колір: сірий
Дощоприймачі МСН призначені для відведення води з водостічної труби до каналізації. Універсальне кільце дає змогу під'єднувати до до дощоприймачів труби різних діаметрів — 75, 80, 90, 100, 110 або 125 мм. Вертикальне під'єднання до каналізації має стандартний діаметр 110 мм. Дощоприймачі мають сухий клапан для блокування запахів каналізації та кошик для вловлювання сміття й запобігання засміченню каналізації. Дощоприймачі зроблені з УФ-стабілізованого поліпропілену та стійкі до погодних умов.
Вони витримують температуру до 90 °C і навантаження до 300 кг (клас К3).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MCH |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 90 град. |
| Клас навантаження | А, В |
| Тип дощоприймача | ДМ |
| Габаритні розміри прямокутного дощоприймача | |
| Висота | 235 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Довжина | 305 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал дощоприймача | Модифікований поліпропілен (стійкий до ультрафіолету) |
- Ціна: 1 036,15 ₴




