-15%
Трап для душу MCH 425XL Neptun металева решітка 122х122 мм, із сухим сифоном
1 180 ₴
1 003 ₴
- В наявності
- Код: 425XL
Двокорпусні трапи MCH 425XL із сухим сифоном "Neptun" - ідеальне рішення для ефективного контролю запахів у приміщенні після висихання води. Вони рекомендовані для використання в готелях, гостьових санвузлах та котельнях. Різноманітність типів фланців забезпечує можливість гідроізоляції підлоги з використанням рідких розчинів чи рулонних матеріалів.
Спеціальний фартух (Арт. 391/1 - продається окремо) зміцнює гідроізоляційний шар на стику трапу з бетонною стяжкою. Висота монтажу регулюється в межах +/- 56 мм, а також може бути збільшена за допомогою вставного елемента (Арт. 389/9 - продається окремо).
Грати виготовлені з полірованої нержавіючої сталі товщиною 1,5 мм, забезпечуючи трапу привабливий зовнішній вигляд і довгий термін служби. Внутрішній нахил ґрат підвищує пропускну здатність трапу, прискорюючи збір води з поверхні підлоги.
Основні характеристики:
- Матеріал: модифікований поліпропілен.
- Максимальна температура: 70 °С.
- Клас навантаження: К3 (до 300 кг).
- Сертифіковано згідно з EN 1253-1.
- Термін служби: 25 років.
Технічні характеристики:
- Довжина: 12,2 см
- Ширина: 12,2 см
- Фланець: є
- Монтажна висота: 8,8-16,9 см
- Випуск: DN 50
- Максимальна температура: 70°C
- Матеріал корпусу: поліпропілен
- Матеріал грат: нержавіюча сталь
- Клас навантаження: К3 (до 300 кг)
- Підключення: горизонтальне
Виробник: MCH Chudej (Чехія)
Впевненість як продукція підтверджується сертифікацією EN 1253-1, а довгий термін служби в 25 років робить трап "Neptun" надійним вибором для вашого об'єкта.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MCH |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип сифона | Комбінований |
| Матеріал сифона | Пластик |
| Монтаж | В пол |
| Швидкість зливу | 35 літр/хв |
| Діаметр зливу | 50 мм |
| Максимальна температура робочого середовища | 70 град. |
| Колір | Сірий |
| Вага | 0.52 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 122 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 003 ₴











