Трапи MAGdrain ідеально підійдуть для встановлення у ванних кімнатах, душових, лазнях, туалетних кімнатах як персонального, так і громадського користування.

ТРАП ОБОРУДОВАНИЙ СУХИМ МАГНІТНИМ СИФОНОМ:
|
Магнітні клапани (сифоны) MAGdrain Q5 і G50 працюють на магнітній левітації (технологія MAGLEV), тобто всередині містяться дуже сильні магніти, які завжди утримують 'зонтик' клапана закритим.
Це забезпечує 100% блокування неприємного запаху, запобігає зворотному виходу стічних вод і блокує вихід тарганів. Функція зворотного клапана |
Магнітний клапан відкривається тільки під впливом води та починає обертатися навколо своєї осі, створюючи лійку, що і сприяє самоочищенню. Тобто клапан не засмічується і не потребує очищення досить довгий час. Пропускна здатність клапана Q5 32-36 л/м, G50 28 л/м.
Мінімальний термін експлуатації 20 років.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

| Маркування: | CC03Q5-Q |
| Розмір трапа: | 100х100 мм |
| Монтажна висота: | Н-85 мм |
| Під'єднання до каналізаційної сети: | 50 мм |
| Пропускна здатність: | 32 л/хв |
| Тип сифона: | сухой затвор |
| Принцип роботи сифона: | магнітна левітація |
| Зворотний клапан: | є |
| Дизайн: |
полірована бронза |
| Виробник: | MAGdrain |
А Ви знаєте, як працює магнітний сухий сифон MAGdrain?
ОПИС КЛАПАНА:
Клапан, який встановлений у трапі, виготовлений із найкращих матеріалів (латунь, PPS і NdFeb). "Зонтики" клапанів Q5 і G50 і "яйце" клапана Q5 виготовлені з поліфенілену сульфіду.
PPS- дуже міцний наноматеріал, з чого виготовляються краї вікон літаків Boeing Jet.
ВНЕШНІЙ ВЕРД ТРАПА CC03Q5-Q:

MAGdrain — лідер серед систем водовідведення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAGdrain |
| Призначення сифона | душу, Для піддона |
| Матеріал сифона | Бронза |
| Швидкість зливу | 32.0 (літр/хв) |
| Колір | Золотистий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAGdrain |
| Монтаж | В пол |
| Швидкість зливу | 32 літр/хв |
| Діаметр зливу | 50 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення сифона | для душа |
| Максимальна температура робочого середовища | 95 |
| Матеріал сифона | PPS |
| Тип сифона | сухого типу |
- Ціна: 2 290 ₴




