-60%
Трубка Т-подібна 16/250 мм REHAU RAUTITAN для під'єднання до радіатора, арт. 266282-001 (Німеччина)
1 290 ₴
516 ₴
- В наявності
- Код: 266282-001
+380 (99) 141-89-63
Viber/TelegramУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трубка Т-подібна 16/250 мм REHAU RAUTITAN для під'єднання до радіатора, арт. 266282-001 (Німеччина)
Підходить для труб із товщиною стінки 2,2 мм
Для під'єднання радіатора до однієї або двох трубних систем.
Під'єднується за допомогою розбірного з'єднання (європейськийус) G3/4"-15, попередньо розвальцьувавши кінці трубки.
Для під'єднання одного радіатора знадобиться дві трубки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rehau |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вхідний діаметр | 1/2" |
| Вихідний діаметр | 1/2" |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип комплектующего | трубка для приєднання до радіатора |
- Ціна: 516 ₴









